Mutluluğa bizimle evet deyin...

Emr-i Şahane Düğün, Davet, Nikah, Balo, Toplantı Salonları

Şahane dekorasyonuyla gözlerinizi kamaştıracak düğün salonumuz EMR-İ ŞAHANE Pursaklar Ankara’da hizmetinizdedir. Özenli hizmet anlayışıyla önce şıklığa önem verdiğimiz salonumuzda, damak zevki ve kaliteli sunumlar ile sizleri ve misafirlerinizi keyifle ağırlamak için profesyonel ekibimizle davetlerinizi unutulmaz kılmayı amaçlıyoruz. Bizimle EVET demek için bekliyoruz.

İnsanların hayatlarında belki de bir kez yaşayacakları en güzel anı, en mutlu hatıra ve en özenli gündür düğün günü… Ve tabi ki hayaller bitmez o günle ilgili, planlar yapılır misafirlerin rahatı için her şey düşünülür… Sıra mekan seçimine gelince de işte o zaman tercih edilecek yerin özellikleri, kalitesi, hizmet anlayışı tercih sebebidir mutlaka.
Bu sevinçli günler insanların kendilerini ve sevdiklerini ödüllendirdiği, hayata kısa bir mola verildiği anlardır. Bunun için bu mükemmel günü herkes mümkün olduğunca kusursuz bir şekilde yaşamak ve yaşatmak ister.
Emr-i Şahane olarak bunun bilincindeyiz ve sizlerin ne kadar özel bir zaman için bizi seçtiğinizin ve bizim ne kadar zor ama bir o kadar da keyifli bir görev üstlendiğimizin farkındayız. Bu bilinçle hareket edip ona göre hazırlanıyor ve yenilenmeye, ilerlemeye devam ediyoruz, salonlarımızı, ekipmanlarımızı güncel teknolojiler ve görsel yenilikler kullanarak geliştiriyoruz ki siz değerli müşterilerimize hayalerinizdeki organizasyonları yaşatabilelim.
Emr-i Şahane Düğün Salonları, geniş ve ferah mekanlarda, temiz ve hijyenik bir ortamda, güvenilir ve güler yüzlü ekibi ile tüm detayları düşünülerek hazırlanmış özel günler için Ankara Hava Alanı Yolu üzerinde.

Farklı Müzik

Emr-i Şahane

Eğlenceli keyifli anlar sunar.

Sevdiklerinizle

Sevdiklerinizle

Sevgiyle dolu şahane bir gün

Uygun Fiyat

Uygun Fiyat

Daima kaliteli ve uygun fiyatlı.

Zengin Çeşit

Zengin Çeşit

Lezzetli menüler tatlı sunumlar.

Kolay Ulaşım

Kolay Ulaşım

Mükemmel konum kolay ulaşım imkanı.